Laserové masky

Laserové masky jsou jedny z nejvyhledávanějších procedur.

Laser mask

Chcete omladit svou pleť?

Pokud toužíte po svěží, prosvětlené, hydratované a elastické pleti bez vrásek, pak je tato nabídka právě pro Vás. Je-li pleť unavená, stresovaná, povadlá nebo bez energie, stárne rychleji, prohlubují se vrásky, ztrácí svou pevnost a pružnost …
Dopřejte své pleti regeneraci pomocí laseru a biologicky aktivního kolagenu.

Účinky laserové masky

Laserová maska regeneruje a hloubkově pročišťuje pleť

Výsledkem laserové masky je lepší prokrvení povrchových tkání, zvýšení buněčného metabolismu, podpora a regenerace cév. Konečným efektem je vydatná regenerace pleti a zjemnění či vyhlazení již existujících vrásek.
V zásadě hluboké a mimické vrásky je možné touto metodou pouze zjemnit. Je to však velmi individuální a záleží nejen na druhu a hloubce vrásek, ale také na celkovém stavu a kondici jak pleti, tak i organismu.

Jak ošetření laserovou maskou probíhá?

Laserová maska se aplikuje nejčastěji na obličej, krk a dekolt. Je však možné ji použit i na hřbety rukou.
Nejdříve je nutné pokožku očistit. Pak se nanáší ve slabé vrstvě na ošetřovanou oblast bilogicky aktivní kolagen, který působí jako stavební materiál pro dermální vrstvu a poté probíhá 15-20 minut působení světelného zdroje (laseru). Kolagen se již nesmývá, jelikož se stává součástí ošetřované pleti. Nakonec se pleť ošetří vhodným pleťovým krémem.

Kdy jsou patrné účinky procedury?

Příznivý efekt je patrný již po první aplikaci. Dochází k vyhlazení jemných vrásek, stažení rozšířených pórů a dosažení celkově zdravějšího a mladistvějšího vzhledu pleti. Opakované aplikace laserových masek působí preventivně proti vzniku vrásek a stimulují tvorbou kolagenu v kůži.

Jak často podstoupit ošetření?

Doporučuje se alespoň jedno sezení měsíčně jako udržovací terapie.
Intenzivní kúra laserové masky se doporučuje1-3 sezení týdně po dobu jednoho měsíce.
Pokud potřebujeme pleť stimulovat pro zvláštní příležitosti (svatba, plesy, jiné společenské události), můžeme laser masku aplikovat každý den po dobu jednoho týdne.
Výsledky jsou překvapivě výborné.