Vaše zkušenosti s kolagenem na obličej

 • Omlazení – 56 let

  Dobrý den. Prostě mi to nedá a musím též přispět se svou „troškou“ do mlýna. Letos jsem oslavila 56 narozeniny. Ve svých 50-ti letech jsem začala studovat vysokou školu a po pěti letech ji sice úspěšně ale zcela vyčerpaná dokončila. Jsem zaměstnaná ve vedoucí funkci a zároveň ještě pracuji na ŽL. Bylo to pro mne velice náročné období, kdy jsem permanentně byla nevyspalá, stresovaná a zcela vyčerpaná. Přesto však jsem byla velice překvapená, když mi lidé z mého blízkého okolí začali říkat, jak dobře vypadám a kolegyně v práci mne dokonce podezřívali, že jsem musela podstoupit nějakou plastickou operaci. Mé tajemství však bylo v užívání Collagenu na obličej. Toto mé tajemství jsem svěřila mým bývalým spolužačkám a nyní pro ně objednávám také tento Collagen. Zároveň mne upoutali příběhy o tobolkách, a tak nyní své tajemství rozšířím a uvidíme. M.

 • Kolagen a neštovice

  Živý kolagen platinum používám pravidelně a JSEM S NÍM VELMI SPOKOJENÁ. Je to pro mě nejen kosmetika, ale první pomoc při všech dětských bolístkách – natlučené kolínko, říznutí, píchnutí hmyzem, puchýř, různé vyrážky apod. Nedávno měly dvě moje starší děti neštovice, stále se škrábaly i přes tekutý pudr a nakonec je dostala i nejmladší dcera. Škrábala se a já jsem ji na jednu ručičku dala na neštovice tekutý pudr a na druhou živý kolagen na obličej. Ručičky ošetřené kolagenem se ani nedotkla, ale druhou s pudrem si škrábala. Když jsem ji šla znovu potřít neštovičky a nesla jsem v ruce pudr a v druhé kolagen, stala se neuvěřitelná věc. Moje 3. letá dcerka mě vyrazila z ruky tekutý pudr a sama si instinktivně vybrala k ošetření kolagen. Musím říci, že neštovičky proběhly bez škrábání a jizviček a dokonce se zhojili dříve, než u starších dětí. Nakonec jsem i jim začala potírat nevzhledné jizvičky a do týdne po nich nebylo ani památky. Doporučuji všem maminkám. M.

 • Kolagen mě zachránil

  Po 15 denní dovolené v Egyptě, kde slunce bylo velmi agresivní a hodně jsem se spálila, jsem v obličeji strašně zestárla, snad o deset let. Moje pokožka byla pergamenová, zašedlá a šupinatá, i když jsem se několikrát denně potírala olejíčkem a mlékem.
  Podle rady jsem si udělala intenzivní kolagenovou kúru – jak kolagenem na tělo, tak i s tobolkami pro vnitřní užívání. Prvních 14 dní moje tělo doslova hladovělo po kolagenu, a tak jsem měla velkou spotřebu, ale potom již stačilo 2x denně menší množství. Za měsíc byla pokožka mého těla krásně zregenerovaná a teď, po dalších 14-ti dnech mohu prohlásit, že vypadám ještě mnohem mladší, než jsem byla před dovolenou.
  Kolena mě nebolí ani když jdu po schodech, nepíchá mě v kyčlích a dokonce mě vyrašil porost nových vlásků v koutech a vlasy mě již nepadají. Když jsem četla, že živý kolagen je Elixír mládí, musela jsem se v duchu smát, ale sama jsem se přesvědčila, že to tak je. Až teď si plně uvědomuji význam věty, kde se říká, že v těle prakticky neexistuje orgán, kde by nebyl kolagen a že ubývá s věkem, stresem a pobytem na slunci. Děkuji moc. V.
 • Botox vs. kolagen

  Poznatky o kolagenu od M.:

  Moje sestra chodí pravidelně i se svými kamarádkami na botox. Dávají ho na celé oční okolí a na čelo. Naposledy byla v únoru a další termín měla na září. Ale od konce srpna začala používat kolagen na obličej. Když přišla na svoji pravidelnou dávku botoxu, velmi jí pochválili pleť, ptali se, co používá, ale Váš živý kolagen neznali. Nakonec jí řekli, že ušetří, protože není třeba píchat botox na oční okolí, protože jí stačí jen minimum na čelo. M.

 • Spokojenost s kolagenem

  Musím napsat, protože jsem velmi spokojená s kolagenem na obličej a tobolkami. Ty jsem po doporučení začala brát v „mega dávkách“ 1x týdně. Používám je teprve 5 týdnů, ale dějou se se mnou neuvěřitelné věci. Již mě nepálí oči, pokožka kolem očí je pevnější a prozářenější, dekolt je hladší a hřbety rukou se výrazně omladily. Pronikavá bolest v levém kyčli ustoupila a nebolí mě levé koleno, které mě velmi omezovalo v pohybu. J.
 • Spokojenost s hypoalergeností

  Dobrý den, s kolagenem jsem velmi spokojená, je to pro mne spása, protože mi ani ty nejdražší krémy nesedí, neboť se mi ihned začnou dělat vyrážky. Takže jsem ráda, že existuje na trhu živý kolagen bez konzervantů v této podobě. Velice děkuji i za zájem. Přeji pěkný den. S.