Pleťové masky

Laserová maska

Laser mask

Jedna z nejefektivnějších a v posledních letech velmi frekventovaná procedura. Je příjemná, bezbolestná a její výsledky jsou dlouhodobé.

Efekt : pleť po opakovaných aplikacích vypadá svěží, mizí drobné vrásky, vypínají se i hluboké vrásky a tím se stávají méně viditelné. Celkově se pleť omlazuje a regeneruje.

První výsledky jsou patrné většinou po 5. až 6. aplikaci. Pro dlouhodobé účinky doporučujeme 10 aplikací.

Jak funguje laser maska

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi. Živočišná buňka není schopna, tak jako rostliny, zpracovat denní světlo. Dokáže však velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější při ozařování ran, které se následně velmi dobře a rychle hojí. Laserová energie je kožní tkání absorbována prostřednictvím buněk. V jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede ke zlepšení buněčné výživy a k rychlejšímu dělení buněk.
Doporučuji!

Maska okysličující, detoxikační, vypínací

Okyslicujici maska

VELMI DOPORUČUJI

Jedna z nejúčinnějších a nejefektivnějších masek. Je k disposici v několika variantách: pro pleť suchou, mastnou se sklony k akné, stárnoucí a povadlou, s vráskami.

Jak působí: ihned po nanesení této pěnové masky dochází k prvnímu procesu detoxikace. Pleť je donucena během několika minut vydechnout veškeré zplodiny a toxické látky. V druhém procesu v pěně vázaný kyslík se aktivuje a proniká do pleti, kde urychluje látkovou výměnu, osvěžuje , zlepšuje mikrocirkulaci pleti a zároveň pomáhá lépe pronikat látkám aplikovaným před maskou.

Pleť je ihned po ošetření svěží, detoxikační efekt vydrží přibližně 1 měsíc. Probíhají regenerační a hojivé procesy – dle výběru typu masky.

Velmi doporučuji!

Maska „GOJI“ (kustovnice)

maska Goji

Nejlepší ovoce na naší planetě, které obsahuje nejvíce vitamínů a minerálů je Kustovnice, nebo-li Goji. Dopřejte své pleti vysoké množství antioxidantů pro regeneraci a lifting. Přijďte k nám relaxovat a hýčkat svou pleť.

Kolagenová maska s nanozlatem

Goldmask collagen

Pure Gold Mask with native Collagen (zlato 24 karátů)

Maska obsahuje bohatou škálu aktivních látek vč. molekul koloidního zlata. Blahodárné působení koloidního zlata je zde podporováno intenzivně regenerujícími a vyživujícími účinky tepelně odolného roztoku hydrátu rybího kolagenu a elastinu. Tekutina obsažená v kolagenové masce se zlatem doplňuje další účinné složky: vitamín B3, pro zvlhčení i výživu pokožky účinné soli kyseliny pyroglutaminové, kyselinu hyaluronovou, výtažek z Aloe, omlazující vitamín E. Maska je i k prodeji na domácí použití.

Omlazení pleti zlatou maskou

gold mask

Chcete mít hezkou pleť bez vrásek?
Již Kleopatra znala omlazující a zkrášlující účinky zlata.
Využijte nyní slevu na ošetření zlatou maskou. Kromě koloidního zlata tato maska obsahuje biologicky aktivní kolagen, omlazující vitamín E, kyselinu hyaluronovou, aloe.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zpevňující pleťová maska

Maska Reaffirming

Detoxikační, absorpční, hydratační.

Pleťová maska obsahující aktivovaný uhlík, který absorbuje nečistoty, tuky a katabolické látky pocházející z činnosti buněk. Obsažené řasy poskytují pleti dokonalou hydrataci.

Pleťová maska zelená

Green Mask

Okysličující, zpevňující, revitalizační.

Maska obsahuje vysoký podíl chlorofylu, který má silný okysličující a protizánětlivý účinek. Také obsahuje hnědé řasy s vysokým množstvím polysacharidů, které působí na pleť revitalizačním účinkem. Vhodná i při pooperačním ošetření, po exfoliaci či peelingu, na pokožku začervenalou.

Pleťová maska sensitive

Sensitive Mask

Uvolňující, zklidňující, vitaminová.

Modelační maska s hydratačním účinkem obsahuje mořské řasy, vysoký obsah výtažku z violky vonné a vitaminy A, B a E – původem z ovsa. Je vhodná i pro kuperózní pleť. Díky svému okluzivnímu charakteru a tlaku, kterým působí na pleť, velmi dobře doplňuje jakékoliv ošetření a usnadňuje vstřebávání všech aktivních látek.

„Nova“ maska

casm_NOVAnew_Mask_2045

Zpevňující a hydratační

Maska s vysokým obsahem zvlhčujících látek pro obnovení rovnováhy tekutin v pleti. Je určena pro všechny typy pleti, především však pro suchou, dehydrovanou a podrážděnou pleť. Působí na pokožku tlakem a podporuje tak pronikání aktivních látek. Drenážní efekt, účinek proti otokům, brání zadržování tekutin a výrazně zmírňuje váčky pod očima. Obsahuje: Mořské řasy, minerální látky a hydratační a zvlhčující činidla.

Pleťová maska REGENERIN

Regenerin Mask

Regenerační, zklidňující, relaxační, protivráskový efekt

Složení masky: Uhlohydráty v kombinaci s buněčným dinamizátorem, jímž jsou len setý olejný a Aloe vera, působí na pokožku tlumícím účinkem, zmírňují bolest a regenerují buňky. Len setý olejnatý (Linum usitatissimum) obsahují olej, sliz, mastné kyseliny a enzymy, které mají protizánětlivé účinky. Aloe Vera (Aloe barbandesis) je vynikajícím buněčným regenerátorem, který podporuje tvorbu nových buněk.

Maska vhodná na regeneraci buněk, pomáhá tlumit činnost mimických vrásek. Vhodné pro pleť v libovolném věku, zvláště jemných.

Doporučuji pro ženy, které chtějí, aby jejich pleť byla opět mladistvá a bez vrásek. Milovníky přírodní kosmetiky jistě potěší i fakt, že tento přípravek je v bio kvalitě tj. ingredience pocházejí z ekologicky kontrolovaného zemědělství nejvyšší kvality.

Pleťová maska GREEN TEA – fytokosmetika

casm_TeaGreen_Mask_2050

Zklidňujíci, doplňující energii

Maska s posilujícími účinky,určená především na pleť vyčerpanou či poškozenou nepříznivými vlivy event. poškozenou slunečním zářením. Obsahuje: řasy, minerální látky, hydratační činidla, levanduli a výtažky ze zeleného čaje, který má antioxidační účinky a působí proti volným radikálům – tudíž proti stárnutí.

Doporučeno pro: jemnou pleť, na zklidnění a uvolnění pokožky. Milovníky přírodní kosmetiky jistě potěší i fakt, že tento přípravek je v bio kvalitě, tzn. že ingredience nejvyšší kvality pocházejí z ekologicky kontrolovaného zemědělství.

Pleťová maska RE6TENSE

Re6tense

Liftingové a protivráskové ošetření.

Jedná se o přípravek regenerující buňky které zajišťují přilnutí dermis a epidermis. Velmi účinná v boji proti vráskám, obnovuje strukturu pleti.

Doporučeno pro ochablou a dehydrovanou pleť.

Pro ženy ve věku od 35 let.

Vitaminová rostlinná maska

Masky1

Antioxidační, stimulační, s účinkem proti vráskám.

Maska na bázi mořských řas a s vysokým podílem přírodního vitaminu C pocházejícího z pomeranče. Účinek vitamínu je posílen obsahem kopru. Zesvětluje pokožku, neutralizuje oxidační účinky volných radikálů, stimuluje a zvyšuje syntézu kolagenu. Zmírňuje vrásky a zlepšuje pružnost pleti.

Pleťová maska pro muže D-TOX

Detoxikační a liftingová

Pleťová maska na bázi aktivního uhlíku s dvojím účinkem:

  1. Detoxikačním – pomáhá snížit poškození pleti, ulehčuje unavené pleti a zároveň dodává čistotu a energii.
  2. Liftingovým – vypínací efekt, zlepšuje ve významné míře tonus a pevnost, zároveň přispívá ke snížení vzniku mimických vrásek