Vaše zkušenosti s kolagenem na tělo, oči, klouby…

 • Umělá rohovka z kolagenu

  Když jsem viděla ve zprávách, že oční čočka z umělého kolagenu prorostla do očí a kolagen se obnovil a pacienti, kteří byli před operací téměř slepí – a teď můžou řídit auto, tak jsem si řekla, že Vám musím napsat.

  Mě také pomohl kolagen Inventia. Dávám si ho denně asi půl roku na obličej a oční víčka. Vrásek mám mnohem méně, ale moc mě pomohl na oči při potírání očních víček u počítače. Již mě oči nepálí a neslzí, ani když si chci večer číst. Také rychleji zaostřím. To jsem ocenila při večerním řízení. Nějak jsem si to neuvědomila, až dnes u zpráv s umělou rohovkou z kolagenu mě na to upozornil přítel. I on si uvědomil, že mu kolagen na oči pomohl když si ho dává po holení a i na oční víčka.

  Hned jsme volali babičce, které jsme kolagen také koupili, a ona mě dala za pravdu. Měla problém s vysycháním očí a kolagen ji pomohl. Také jí pomohl na kyčel. Tak děkuji a rodinu zásobím kolagenem a budu Vás doporučovat. R.

 • Kolagen v akci – nárt, loket

  Dnes je tomu měsíc od doby, kdy používám živý kolagen na vlasy a nehty. Nechtěla jsem věřit tomu, že by mě ještě něco pomohlo. Jsem po několika operacích, sklerotizaci, trápí mě varixy a pravý nárt, který mě léta denně otékal a do večera bolel na tolik, že mě velmi omezoval v pohybu a můj krok váznul. Rovněž mě bolel i loket, kterým se opírám o berli. Nepomáhalo nic, ani lékař již nevěděl, jak mi pomoci. Jsem ročník 41, a tak si s nějakými vráskami již nedělám takové problémy, ale přesto se snažím být aktivní a hledat jiné možnosti, jak si sama pomoci.

  Živým kolagenem jsem si podle vašeho návodu potírala zatím jen zkušebně ta nejbolestivější místa – nárt i loket. Je to k nevíře, ale po 14-ti dnech otok nártu postupně vymizel, po měsíci mě již netrápí a loket není tak bolestivý.

  Mám radost, protože kvalita mého života je úplně někde jinde. Proto jsem získala k živému kolagenu důvěru a rozhodla jsem se, že si ještě objednám 2 měsíční balení kolagenové tablety, protože mám ještě mnoho míst, o kterých jsem přesvědčená, že mi na ně dvojitá kolagenová terapie pomůže.
  Pravidelně Vás budu informovat o dalších účincích a dále Vás doporučovat.

 • Růstové bolesti syna

  Poznatky o kolagenu od M.:

  Sama jsem si koupila kolagen na omlazení obličeje, ale hlavně pro syna. Můj syn v pubertě velmi rychle vyrostl a soustavně si stěžoval na bolesti kolen a kloubů. V červenci 2010 si zlomil nohu. Noha se nehojila a tak se mu prodloužilo sejmutí sádry o měsíc. Nakonec mu ji sundali koncem září. Týden na nohu nesměl našlapovat a rentgen nebyl potěšující. 
  Na Vaši radu jsem mu od 16. 9. začala dávat kolagenové tablety od Inventie 2x denně a ihned po sejmutí sádry si syn 5x denně potíral zlomené místo živým kolagenem. 
  Když jsem byla se synem tento týden na kontrole, pan doktor nechtěl věřit tomu co viděl a doslova řekl, že to je překvapující až zázračné zhojení. A to vše díky tobolkám a gelu živého kolagenu. M.

 • Pohybové problémy, oči, vrásky atd. – 50 a 63 let

  Chtěla bych Vám poděkovat za podrobné vysvětlení a doporučení Vámi nabízených produktů. Je mi 50 let, manželovi 63 let a je invalidní důchodce. Nejdříve jsem zakoupila kolagen na obličej pro sebe a mám s ním po půlročním užívání tyto příznivé zkušenosti:
  1) Pleť na obličeji, krku a dekoltu se velice zlepšila, vrásky jsou viditelně jemnější. Přidala jsem i mycí gel, oční a noční krém a jsem i s touto kosmetikou velice spokojena.
  2) Přestalo mne trápit pálení očí a nateklá oční víčka
  3) Zmizelo krvácení dásní
  4) Několik let jsem se marně snažila i s pomocí pedikérky zacelit prasklinu na pravé patě. Teprve po potírání kolagenem se podařilo prasklinu uzavřít, za což jsem velice vděčná
  5) Používám ho také např. po holení v podpaží a tím zamezuji svědění a podráždění pokožky, které mne předtím také trápilo, nemluvě o píchancích od hmyzu – přestává svědění a rychle se zahojí
  Po těchto zkušenostech jsem zakoupila ještě tobolky. Můj muž na tyto věci moc nevěřil, ale potírala jsem mu záda a také lokty, které měl jako struhadlo a pak krásně hebké. Má velké pohybové problémy s kolenama a páteří. Proto chodíme na pravidelné procházky, ale ne do kopců nebo do schodů, to manželovi moc nešlo. Po třetí dávce kolagenu v tobolkách zvládnul výlet do kopce … Vyšlapali jsme pro něho dost náročný kopec až nahoru – překrásná vyhlídka. Byl to moc krásný výlet a neskutečný zážitek, za který bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat. manželé H.

 • Dítě sportovec a bolesti kloubů

  I já bych se chtěla připojit se svou troškou do mlýna. Dva měsíce jsem potírala svému 7. letému synovi kolena a kotníky, které zatěžuje při hokeji. Bolest ho trápila tak, že již nechtěl chodit na tréninky a špatně spal. Jeho otec-trenér, to těžce nesl.

  I když jsem tomu příliš nevěřila, dala jsem na radu a potírala synovi bolestivá místa kolagenem. Sama používám kolagen na obličej a můj manžel je s ním spokojený po holení. Synovi jsem nakonec koupila ten tmavý, nejlevnější a nemůžu jinak, než poděkovat. Samozřejmě jsem ho všem maminkám na hokeji již doporučila. Děkuji. B.

 • Aktivita díky kolagenu

  Je mi 66 let a na živý kolagen nedám dopustit. Již delší dobu jsem měla velmi povolenou, vysušenou a šupinatou pokožku dole na nohou i na rukou a bolesti kolen.
  Začala jsem používat živý kolagen na potírání a nasadila jsem si zvýšené týdenní dávky tobolek kolagenu. A výsledek se dostavil. Za pouhých 5 týdnů se mi pokožka zpevnila, vyhladila a dokonce získala mladistvý přirozený lesk. Když to viděly moje kamarádky, hned si objednali 4x 120 tablet – tedy dávku na celý rok. A to jsem ještě ani netušila, co kolagen se mnou udělá na letní dovolené – každý rok jezdíme denně 95 až 100 km na kole. Poslední roky jsem již měla problémy s koleny a vůbec bych nevěřila, že po kolagenových tobolkách ujedu letos denně plný počet kilometrů a vůbec mě nebudou bolet kolena ani páteř. Jediná bolest, kterou jsem cítila, byly namožené svaly. Všem mohu opravdu doporučit pro celou rodinu. A jak sami na mě vidíte, zabírá v každém věku. L.