Vaše zkušenosti s Invitou – kolagenem pro vnitřní použití

 • Kolagen v kapslích vs. Colafit z lékárny

  Moje 76 letá maminka používala 4 měsíce Colafit, o kterém mi v lékárně řekli, že to je nejúčinnější kolagen, který obsahuje 99,9 % kolagenu. Bolesti se však maminka nezbavila. Potom jsem našla jeden příběh, kde dotyčná píše o sobě, synovi, sestře a 83 leté babičce. Ta používala kolagenové tobolky od Inventie a ještě se potírala kolagenem na tělo a za 14 dní se zbavila úporných bolestí, uklízela byt a svítila jako sluníčko.

  Koupili jsme tedy babičce dvouměsíční dávku tobolek a ještě malý kolagen (gel) na mazání. Ale babičku málem trefilo, když slyšela cenu. Jenomže po měsíci pravidelného používání je tak spokojená, že řekla, že si na kolagen určitě bude střádat. Kolagen si dávala i na oční víčka a už jí neslzí oči a ještě si s ním čistí zuby. A dásně opravdu nekrvácí a jsou pevnější. I v obličeji vypadá mnohem mladší a ještě, jak se maže, ruce jsou k nepoznání, jak jsou vyhlazené a omlazené a paty jí už nepraskají.

  Mohu všem doporučit a děkuji za všechny rady a starostlivost. V.
 • „Zázračné“ zhojení

  Poznatky o kolagenu od M.:

  Moje babička – 83 let – trpí letitými bolestmi v kyčli. Poslední dobou se to zhoršilo, nezabíral Brufen ani na chvíli a poslední dva týdny měla intenzivní, nepřekonatelné bolesti. Tak jako synovi, tak i jí jsme dali tabletky kolagenu od Inventie a na potírání kolagenový gel. Za dva týdny babička svítila jako sluníčko, bolest odezněla, ani kolena nebolela a říkala, že omládla o 20 let. M.

 • Aktivita díky kolagenu

  Je mi 66 let a na živý kolagen nedám dopustit. Již delší dobu jsem měla velmi povolenou, vysušenou a šupinatou pokožku dole na nohou i na rukou a bolesti kolen. 
  Začala jsem používat živý kolagen na potírání a nasadila jsem si zvýšené týdenní dávky tobolek kolagenu. A výsledek se dostavil. Za pouhých 5 týdnů se mi pokožka zpevnila, vyhladila a dokonce získala mladistvý přirozený lesk. Když to viděly moje kamarádky, hned si objednali 4x 120 tablet – tedy dávku na celý rok. A to jsem ještě ani netušila, co kolagen se mnou udělá na letní dovolené – každý rok jezdíme denně 95 až 100 km na kole. Poslední roky jsem již měla problémy s koleny a vůbec bych nevěřila, že po kolagenových tobolkách ujedu letos denně plný počet kilometrů a vůbec mě nebudou bolet kolena ani páteř. Jediná bolest, kterou jsem cítila, byly namožené svaly. Všem mohu opravdu doporučit pro celou rodinu. A jak sami na mě vidíte, zabírá v každém věku. L.

 • Zkušenost zdravotníka

  O tom, že po kolagenu moje pleť omládla a moje okolí se mě ptá, co jsem začala používat, není nutné psát, o tom píše mnoho spokojených klientek. A tak přidám několik ZDRAVOTNÍCH ZKUŠENOSTÍ z pohledu zdravotníka (biochemická laboratoř).
  1.) Často jsem dlouho u počítače a velmi mě pálili oči. Při zvýšené dávce kolagenu v tobolkách se mně zlepšil zrak, oči mě nepálí ani neslzí, dokonce si mohu bez problémů večer přečíst noviny. 
  2.) Před 5-ti lety jsem měla žloutenku typu C a od té doby jsem měla při každém odběru vysoké jaterní testy. Stále jsem držela dietu a nepila alkohol. Nepomáhaly žádné léky ani produkty alternativní léčby – Intra, Aloe, Alveo, Colostrum a mnohé jiné. Po třech měsících používání zvýšené dávky kolagenu od Inventie, s vyloučením všech jiných preparátů, byly poprvé moje jaterní testy v naprostém pořádku. Doktor z interny tomu nechtěl věřit, a proto mně ještě 2x provedl kontrolní odběry, vždy týden po sobě. Ale všechny tři výsledky byly v pořádku. Opravdu se mi potvrdily poznatky v souvislosti s regenerací vnitřních orgánů s šokovou dávkou živého kolagenu.
  3.) Moje tchýně podstoupila velmi těžkou operaci hlavy a na čele jí byla provedena plastika, při které jí vzali tkáň z ruky. U takových operací jsou vždy patrné jizvy. Postižené místo jsme pravidelně potírali živým kolagenem na obličej bez konzervantů. Tělo tkáň dokonale přijalo. Nastala rychlá úleva od bolesti, rychlá regenerace, jizvy se bez komplikací zhojily a nyní jsou pouhým okem téměř neznatelné. Ošetřující lékař nechtěl věřit tomu, co sám viděl na vlastní oči.
  4.) Moje dcera si vylila do klína hrnek vařícího heřmánku. Bylo jisté, že bude mít těžké popáleniny. Na štěstí jsem si vzpomněla na léčbu popálenin živým kolagenem a rychle jsme popálené místo potírali kolagenem na obličej. Nastala rychlá úleva od bolesti, kolagen tělo nasávalo jako houbička a když jsem viděla dceru druhý den ráno – kdybych u toho sama nebyla, nikdy bych jí nevěřila, jaký měla den předtím těžký úraz. Pokožka byla bez puchýřů a jakýchkoliv stop popálení. Ale co je velmi zajímavé, před deseti lety mojí dceři v restauraci zvrhli do klína šálek s vařící kávou. Utrpěla těžké popáleniny a jako důkaz měla celých deset let ošklivé jizvy na břiše. Nechtěly jsme věřit tomu, že by kolagen pomohl i na tak staré jizvy, ale přesto si dcera každý den ráno a večer poctivě půl roku potírala jizvy levnějším kolagenem na tělo. Postupně se začala upravovat struktura kůže, její pigmentace a nyní, po půl roce, jsou 10 let staré jizvy téměř neznatelné. Z.

 • Kolagen a tobolky Inventia – 57 let

  Dobrý den, musím také napsat pár řádků a moc poděkovat za tak skvělé přípravky, jako je kolagen Inventia gel i tobolky. Je mi 57 let, oba přípravky mi velice pomohly při bolestí kyčlí – jsem po totální endoprotéze levé kyčle a ta pravá mi začala také zlobit. Kolagen mi velice upravil stav pleti a každé ráno, když použiju kolagen a pak krém na pleť cítím jak pleť doslova do sebe krém vstřebá. Je to pak skvělý pocit a moc Vám děkuji, protože to není žádná reklama, ale fakt a jsem moc ráda za oba přípravky, které mi regenerují nejen pleť, ale i klouby a ostatní orgány, protože se po nich cítím skvěle. Ještě jednou moc děkuji. M.

 • Překvapená lékařka

  Minulý týden jsem potkala moji 62 letou sousedku, která nesla těžké nákupní tašky a šla dobrovolně pěšky do 3. patra. Na tom by nebylo nic divného, ale ona má těžký zánět kloubů a posledních 5 let trpí stále se stupňující bolestí. Nechtěla jsem věřit tomu, co vidím, a zeptala jsem se, proč jde pěšky, když jede výtah. Plná optimismu a energie mě sdělila, že se vrátila z dovolené z Egypta a nebolí jí ani kolena, ani kyčle a cítí se velmi dobře. Dokonce jsem viděla, že i v obličeji vypadá velmi dobře, jako kdyby podstoupila plastickou operaci. Dlouho jsem stála na chodbě, když za sebou zavřela dveře svého bytu a přemýšlela, co se na dovolené mohlo přihodit. Nakonec mě to nedalo a zazvonila jsem a zeptala jsem se jí, co s ní v Egyptě dělali, že se cítí tak dobře. Začala se smát, pozvala mě k sobě domů a ukázala mě krabičku kolagenu od Inventie a lahvičku kolagenu gelu na tělo. Mluvila o šokové terapii kolagenem, kterou jste jí poradili a používá ji třetí měsíc. Nechtěla jsem věřit tomu, co mě v eufórii vyprávěla, a tak mě dala kontakt na Vaše stránky. Skláním se před Vámi – dáváte naději tam, kde lékařská věda nestačí. MUDr. A.