Kosmetické ošetření

Nepřehlédněte v samostatných článcích . . .

Přístrojové ošetření

Zjemňování vrásek, hloubkové čištění, hloubková výživa, … :

Toto velmi efektní a efektivní ošetření je žádané především pro okamžitě znatelné výsledky.
Pleť se osvěží, zpevní a vyhladí.
V první fázi procedury dochází k hlubokému pročištění pleti, zároveň i k rychlému zhojení „různých bezdůvodných“ pupínků či defektů na kůži. Funguje i na akné!
V druhé fázi dochází k transportaci výživných ingrediencí do hloubky. Pokožka se regeneruje, vyhlazuje a omlazuje.
Doporučuji u žen i mužů, kteří trpí nedostatkem času a přesto potřebují vypadat skvěle!

Individuální receptury (specialita salonu)

Míchání a příprava kosmetických přípravků tzv. „šitých na míru“ konkrétnímu klientovi. V dnešní době, kdy je téměř každý 4. klient alergický na některé komponenty v běžných krémech, nabízíme individuální receptury, které zaručují plný komfort pleti bez použití konzervačních látek. Tuto službu využívají nejčastěji klienti s podrážděnou či alergickou pletí či klienti, kteří dávají přednost vysoce kvalitním přípravků před tuctovým výběrem v síti drogerií.

Základní ošetření pleti – masáž, čištění, peeling, maskadetoxilkace01_110

Toto ošetření nabízíme ve čtyřech variantách:
Normal – s běžnými kosmetickými přípravky, konzervační látky jsou přítomny
Natural – se standardními přírodními kosmetickými přípravky bez konzervačních látek
Natural plus – s nadstandardními kosmetickými přípravky bez konzervačních látek
Lux – s luxusními kosmetickými přípravky nejvyšší kvality

Speciální ošetření pleti – regenerační, detoxikační, okysličující, hydratační, omlazující kúry

Dle aktuálního stavu pleti a potřeb zákazníka navrhneme a provedeme speciální ošetření, které je intensivní, efektní a velmi příjemné.

Klasické i speciální masáže obličeje, krku, dekoltu

Dle potřeb klienta nabízíme masáže klasické, francouzské, relaxační, rechuvenanční, čistící. Základními účinky u každé z výše jmenovaných masáží je urychlení krevní cirkulace v pleti a hlavně odplavení kyseliny mléčné, která je zodpovědná za únavu.

Lymfodrenáž

Jedná se o detoxikační masáž, jejíž technika způsobuje pohyb lymfy s následným vyplavením škodlivých látek z těla.

Speciální ošetření prsouosetreni_prsou01_110

V poslední době velmi žádané ošetření, které pomáhá udržet krásná a pevná prsa. Kromě speciální masáže se u tohoto ošetření aplikuje i speciální zpevňující maska.

Ošetření očního okolí – mikromasáž, kryomasáž, TIME-masáž

micromasage01_110Mikromasáž se zaměřuje na zlepšení mikrocirkulace v oblasti kolem očí, omezuje tvorbu vrásek, snižuje nitrooční tlak, mírně zlepšuje zrak (až o 1 dioptrii) a bojuje proti únavě očí.
Kryomasáž je vhodná u otoků, na zlepšení kresby očního okolí, vyplavuje toxiny a odvádí je do lymfatických cest, omezuje tvorbu kruhů a váčků pod očima.
Time-masáž je rychlé a účinné profesionální ošetření: omladí pohled, vyhladí pokožku, odstraní kruhy pod očima i další defekty.Viditelné výsledky jsou již po jednom sezení, jelikož aktivním komplexem je zde MIKRO-DERMOXINE, který působí účinně proti výrazovým liniím a vráskám. Působí jak preventivně, tak i na již vzniklé vrásky. Jedná se o velmi intensivní a efektivní ošetření vhodné pro každou ženu.
Všechna tato tři ošetření se zaměřují na oblast očního okolí, které je velmi citlivé a hlavně tato oblast nejdříve prozrazuje věk každé ženy. Doporučujeme aplikovat preventivně či nejlépe co nejdříve při prvních projevech ztráty elasticity. U zralejší pleti s již vzniklými vráskami je nutné tuto proceduru provádět pravidelně a kombinovat vzájemně techniky.

Iontový lifting

Jedná se o kosmetický lifting s velkými vypínacími účinky. Revoluční metoda bez použití galvanického proudu využívá účinků Aloe vera Barbadensis a přírodních iontů.
Účinky metody: řeší problémy ochablé a unavené pleti, vrásky, hydratuje, čistí i pleť zasaženou aknózními pupínky. Působí protizánětlivě, protialergicky, viditelně zlepšuje vzhled pleti navrací ji zářivou svěžest. Je aplikovatelná také na ruce nebo jiné oblasti pokožky se stejnými účinky.
Doporučená frekvence ošetření: 1-3 ošetření/týdně po dobu 4-8-mi týdnů dle stávajícího stavu pleti a potřeby řešit daný problém.

Akupresúra

Tato speciální masáž stimuluje nebo relaxuje určité body a tím v podstatě ovlivňuje celý organismus. Provádí se ručně dle potřeb a problematiky daného klienta.

Rejuvenance- program omlazení

Excel Therapy: inteligentní buněčná kosmetika s komplexem MPC biologicky aktivních citokinů.
Jedinečné ošetření schopné vrátit pokožce její přirozené obranné a autoregulační funkce. Udržuje pleť mladou, zdravou, krásnou. Pleť poznamenanou časem regeneruje a způsobuje viditelné omlazení.
Procedura trvá 1hod. během které se aplikují a speciální masáží zapracovávají CYTOKINY do pleti, aplikují se 2 masky s tímto komplexem MPC. Toto ošetření není vhodné pro klientky s klaustrofobií.
Frekvence ošetření: minimálně 1x týdně po dobu 6-ti týdnů.
Skutečný původ stárnutí pleti je v poškození komunikace mezi buňkou a vnějším prostředím, ve kterém žije. Cytokiny jsou „inteligentní“ buňky, které zajišťují komunikaci mezi ostatními buňkami, jsou odpovědné za jejich správnou funkci a působí přímo na buňky pokožky. Mají za úkol zjistit problém a v případě potřeby dát impulz k produkování nebo syntetizování látek, které pokožka v určité chvíli potřebuje.Cytokiny jsou přítomny v lidském těle od narození a velkou měrou přispívají ke správnému vývoji a chodu organismu. Po ukončení dospívání se přestávají množit a jejich počet se snižuje. Následkem toho začíná proces stárnutí.

Úprava a barvení obočí a řas

Upravení obočí vytrháním pinzetou a následným obarvením dle přání zákazníka. Z barev si je možno vybrat hnědou – světle, středně, tmavě, dále černou, antracitovou, šedou, modrou, eventuelně černo-modrou. Poslední dvě jmenované barvy vypadají velmi hezky a zajímavě na řasách.

Trvalá na řasy

Tak jako se ztrvalují vlasy je možné provést trvalou i na řasách. Zvláště v období dovolených je tato procedura hojně požadována, zvláště těmi klientkami, které se během dovolené nechtějí líčit.
Naše řasy jsou od přírody rovné a trvalá jim dodá tvar mírného obloučku, čímž se zvýrazní oko a přirozená linie řas. Opticky se prodlouží délka řas i velikost očí. Vypadá to velmi hezky a přirozeně, klientka není v ničem omezována – může je líčit, ale mnohdy to není vůbec potřeba.
Provádí se na řasách krátkých i dlouhých. Vydrží přibližně 2 měsíce.

Depilace chloupků teplým voskem

Ucelený, hygienický systém profesionální depilace za pomoci rollonů. Odstranění chloupků na obličeji. Vosky obsahují zklidňující látky, vhodné i pro citlivou pleť. Na čerstvě depilovanou oblast je možné aplikovat speciální ampule s protirůstovým účinkem. Přípravek působí na kořínky, zpomaluje a zastavuje růst chloupků. Uspokojivých výsledků se dosahuje po opakovaných aplikacích.

Ošetření rukou – parafínové zábaly, chemický peeling, laser

Podle rukou se dá určit stáří ženy.
Na ošetření rukou se často zapomíná. Přitom jsou ruce velmi často namáhané a zatěžované různými chemikáliemi.
Parafínový zábal
vám ruce ošetří, změkčí pokožku, zlepšuje prokrvení a vstřebávání krémů je následně mnohem lepší. Uvolňují se také ztuhlé klouby a šlachy prstů.
Chemický peeling
zlepšuje strukturu pokožky, řeší drobné defekty vč. stařeckých a pigmentových skvrn.  Zmírňuje projevy stárnutí kůže rukou.
Laserová maska na ruce
je určená k regeneraci pokožky a ke stimulaci ztrácejícího se kolagenu v kůži. Tato procedura kůži na rukou omlazuje, vrací jí pružnost a svěžest.

Aromaterapie

Aromaterapie je definovaná jako cílené používání esenciálních olejů k udržení, podpoře a zlepšení fyzické, emociální a duševní pohody.
Aromaterapie je terapeutické ošetření, které podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělesné a duševní pochody. Využívá vlastností přírodních éterických olejů (silic) a působí jak preventivně, tak i při akutních stavech.
Jsou známy dva způsoby, jak éterické oleje (silice) ovlivňují lidský organizmus:
Inhalace
Vůně éterických olejů (silic), jako každá jiná vůně, se dostává do čichového centra v mozku, odkud vonná aktivní látka ovlivňuje autonomní nervový systém. Může navodit emoční odezvu a vyvolat pocity popisované lidmi jako úleva, osvěžení, uklidnění, nebo povzbuzení. Stejně tak může příjemná vůně přispět ke zlepšení atmosféry doma i na pracovišti.
Masáže
Rostlinné silice – éterické oleje, jsou-li správně ředěné v nosném oleji nebo rostlinném krému, pronikají všemi vrstvami kůže a dostávají se až do krevního řečiště. Tento způsob je účinnější, neboť působí přímo a dlouhodobě na celý organismus. Účinky aroma-masáže jsou 6-12 hodin v závislosti od použitých éter. olejů a konkrétním organismu. Specifický účinek éterických olejů spolu s relaxační masážní technikou vyvolává příznivou regenerační odezvu v lidském organizmu.
Vhodná je také lokální aplikace formou obkladů, mastí či balzámů při různých bolestivých stavech svalů a kloubů, při kožních onemocněních. Možné je použití i při běžném každodenním ošetření pletí.

Harmonizační masáž

Individuální řešení problémů tělesných, psychických a duchovních.

Anticelulitidní ošetření

Jedná se o proceduru zaměřenou na odvádění toxických látek z těla a vědomé formování postavy. Celulitida je problém dnešního životního stylu, před kterým nejsou uchráněny ani velmi mladé ženy či dívky. Procedura se skládá z ruční detox-masáže nebo vakuové masáže, foliové bandáže se zahříváním a závěrečného zpevňujícího ošetření s ampulí či kryo krémem. Na proceduru si potřebujete vymezit 1 hodinu. Aplikace je nejúčinnější při pravidelných návštěvách nebo v případě podstoupení intensivního formování se doporučuje 10 návštěv za sebou během 1měsíce.
Dietní strava, pohybová aktivita a zvýšený pitný režim by měly být samozřejmou součástí během celé serie procedur, jen tak bude váš boj s celulitidou maximálně úspěšný.

Antistresový a Relaxační program

K jakémukoliv ošetření je možné vložit některé prvky z relaxačního čí antistresového programu. Dnešní uspěchaná, hektická a nervózní doba nám všem přináší spoustu stresu, který je nazýván pomalým zabijákem. Pokud se člověk nachází v permanentním stresu, po čase se začnou objevovat nemoci a choroby, které do té doby neznal. Dochází u něho k rychlejšímu opotřebení, stárnutí a tzv. vyhoření. Pleť rychleji vadne, stárne a je na pohled vystresovaná a nezdravá. Předcházet tomuto neduhu jde pravidelnou relaxací.
Spojte tedy příjemné s užitečným a využijte možnosti zařadit do svého běžného kosmetického ošetření v salonu i relaxační či antistresový program. Samostatný relaxační nebo antistresový program se skládá z antistres-masáže, antistresového séra a velmi příjemné relaxační masky dle typu a aktuálních potřeb pleti klienta, event. z relaxační masáže celého těla. Relaxační hudba je samozřejmostí.

Thalasoterapie

Ošetření přípravky obsahující mořské řasy a výtažky z mořských produktů. Kromě doplnění vysokých obsahů vitamínů a stopových prvků, působí tyto přípravky v proceduře detoxikačně. Pleť je následně dobře hydratovaná, svěží a důkladně prokrvená.

Enzymatická regenerace

Jedná se o ojedinělou metodu aromaterapeutické kosmetiky. Metoda byla vypracována na základě dlouholetého výzkumu Dr.Ericha Richtera (Německo). Ošetření probíhá pomocí aromatik a regenzymů, které se aplikují přímo na pleť. Enzymatická regenerace stimulujeme pleť prostřednictvím enzymů k normalizaci fyziologických pochodů pleti. Pomocí této metody dosahujeme kvalitativně vyššího stupně ošetření pleti jak v salonu, tak i doma. Můžeme řešit povadlost pokožky, její citlivost, rozpuštění tukových cyst, řeší problémy mastné a zánětlivé pokožky…
Vhodnost použití:

  • poškozené struktury pleti – akné, zjizvení infekce, vrásky
  • degenerativní pochody – stárnutí pokožky, nerovnoměrná pigmentace
  • teleangiektázie – červené cévky v obličeji
  • celulitida
  • regenerace cévního a imunitního systému
  • odbouráváni blokád šíje a zad

Vhodná frekvence návštěv: v případě vážnějších problémů 2-3x / týdně, jinak je dostačující návštěva 1x/ týdně event. 1x/14 dnů.

Ošetření BIOPTRON lampou

Biolampa – léčebné polarizované světlo pro medicínu i kosmetiku.
Kompaktní a pohotový zdroj terapeutického polarizovaného světla se širokým spektrem použití a vysokou léčebnou účinností.

  • maximum výkonu v rozsahu cca 500 – 2500 nm
  • schopnost cíleného průniku do hlouběji uložených struktur tkání
  • specifické působení na molekulární strukturu buněčných membrán
  • posílení buněčného metabolismu – urychlení regeneračních schopností a hojivých procesů, snížení bolestivosti, potlačení zánětlivých procesů

Povrchové aplikace Biolampy:
akné – alopecie – bércový vřed – dermatitidy – diabetické gangrény – hojení ran a jizev – molusca – opar – opruzeniny – pásový opar – píštěle – podlitiny – proleženiny – spáleniny – regenerace unavené a narušené pleti a jiné …
Hloubkové působení Biolampy:
artrózy a artritidy – bolesti zad a šíje – degenerativní změny – kloubní revmatismus – otoky a zhmožděniny – ostruha patní kosti – reflexní změny – syndrom karpálního tunelu – tenisový loket – záněty úponů, šlach, svalů … a další
 

Individuální konzultace

Každý klient či klientka je osobnost se svými specifickými problémy a potížemi. Proto si zakládáme na individuálním přístupu ke každému klientovi a řešení konkrétních a specifických potřeb jeho pleti.