Pleťové masky

Zpevňující pleťová maska

casm_Reaffirming_Mask_2020Detoxikační, absorpční, hydratační.

Pleťová maska obsahující aktivovaný uhlík, který absorbuje nečistoty, tuky a katabolické látky pocházející z činnosti buněk. Obsažené řasy poskytují pleti dokonalou hydrataci.

Pleťová maska zelená

casm_Green_Mask_2025Okysličující, zpevňující, revitalizační.

Maska obsahuje vysoký podíl chlorofylu, který má silný okysličující a protizánětlivý účinek. Také obsahuje hnědé řasy s vysokým množstvím polysacharidů, které působí na pleť revitalizačním účinkem. Vhodná i při pooperačním ošetření, po exfoliaci či peelingu, na pokožku začervenalou.

Pleťová maska sensitive

casm_Sensitive_Mask_2040Uvolňující, zklidňující, vitaminová.

Modelační maska s hydratačním účinkem obsahuje mořské řasy, vysoký obsah výtažku z violky vonné a vitaminy A, B a E – původem z ovsa. Je vhodná i pro kuperózní pleť. Díky svému okluzivnímu charakteru a tlaku, kterým působí na pleť, velmi dobře doplňuje jakékoliv ošetření a usnadňuje vstřebávání všech aktivních látek.

“Nova” maska

casm_NOVAnew_Mask_2045Zpevňující a hydratační

Maska s vysokým obsahem zvlhčujících látek pro obnovení rovnováhy tekutin v pleti. Je určena pro všechny typy pleti, především však pro suchou, dehydrovanou a podrážděnou pleť. Působí na pokožku tlakem a podporuje tak pronikání aktivních látek. Drenážní efekt, účinek proti otokům, brání zadržování tekutin a výrazně zmírňuje váčky pod očima. Obsahuje: Mořské řasy, minerální látky a hydratační a zvlhčující činidla.

Pleťová maska REGENERIN

casm_RGnerin_Mask_2055Regenerační, zklidňující, relaxační, protivráskový efekt

Složení masky: Uhlohydráty v kombinaci s buněčným dinamizátorem, jímž jsou len setý olejný a Aloe vera, působí na pokožku tlumícím účinkem, zmírňují bolest a regenerují buňky. Len setý olejnatý (Linum usitatissimum) obsahují olej, sliz, mastné kyseliny a enzymy, které mají protizánětlivé účinky. Aloe Vera (Aloe barbandesis) je vynikajícím buněčným regenerátorem, který podporuje tvorbu nových buněk.

Maska vhodná na regeneraci buněk, pomáhá tlumit činnost mimických vrásek. Vhodné pro pleť v libovolném věku, zvláště jemných. Doporučuji pro ženy, které chtějí, aby jejich pleť byla opět mladistvá a bez vrásek. Milovníky přírodní kosmetiky jistě potěší i fakt, že tento přípravek je v bio kvalitě tj. ingredience pocházejí z ekologicky kontrolovaného zemědělství nejvyšší kvality.

Pleťová maska GREEN TEA – fytokosmetika

casm_TeaGreen_Mask_2050Zklidňujíci, doplňující energii

Maska s posilujícími účinky,určená především na pleť vyčerpanou či poškozenou nepříznivými vlivy event. poškozenou slunečním zářením.

Obsahuje: řasy, minerální látky, hydratační činidla, levanduli a výtažky ze zeleného čaje, který má antioxidační účinky a působí proti volným radikálům – tudíž proti stárnutí.

Doporučeno pro: jemnou pleť, na zklidnění a uvolnění pokožky.

Milovníky přírodní kosmetiky jistě potěší i fakt, že tento přípravek je v bio kvalitě, tzn. že ingredience nejvyšší kvality pocházejí z ekologicky kontrolovaného zemědělství.

Pleťová maska RE6TENSE

casm_Re6tense_Mask_2060Liftingové a protivráskové ošetření.

Jedná se o přípravek regenerující buňky které zajišťují přilnutí dermis a epidermis. Velmi účinná v boji proti vráskám, obnovuje strukturu pleti.

Doporučeno pro ochablou a dehydrovanou pleť.

Pro ženy ve věku od 35 let.

Vitaminová rostlinná maska

Masky1Antioxidační, stimulační, s účinkem proti vráskám.

Maska na bázi mořských řas a s vysokým podílem přírodního vitaminu C pocházejícího z pomeranče. Účinek vitamínu je posílen obsahem kopru. Zesvětluje pokožku, neutralizuje oxidační účinky volných radikálů, stimuluje a zvyšuje syntézu kolagenu. Zmírňuje vrásky a zlepšuje pružnost pleti.

kyslikova_maska02_600Okysličující, detoxikační, vypínací

Jedna z nejúčinnějších a nejefektivnějších masek. Je k disposici v několika variantách: pro pleť suchou, mastnou se sklony k akné, stárnoucí a povadlou, s vráskami.

Jak působí: ihned po nanesení této pěnové masky dochází k prvnímu procesu detoxikace. Pleť je donucena během několika minut vydechnout veškeré zplodiny a toxické látky. V druhém procesu v pěně vázaný kyslík se aktivuje a proniká do pleti, kde urychluje látkovou výměnu, osvěžuje , zlepšuje mikrocirkulaci pleti a zároveň pomáhá lépe pronikat látkám aplikovaným před maskou.

Pleť je ihned po ošetření svěží, detoxikační efekt vydrží přibližně 1 měsíc. Probíhají regenerační a hojivé procesy – dle výběru typu masky.

Velmi doporučuji!

Kolagenová maska s nanozlatem

home_goldmaskPure Gold Mask with native Collagen (zlato 24 karátů)

Maska obsahuje bohatou škálu aktivních látek vč. molekul koloidního zlata. Blahodárné působení koloidního zlata je zde podporováno intenzivně regenerujícími a vyživujícími účinky tepelně odolného roztoku hydrátu rybího kolagenu a elastinu. Tekutina obsažená v kolagenové masce se zlatem doplňuje další účinné složky: vitamín B3, pro zvlhčení i výživu pokožky účinné soli kyseliny pyroglutaminové, kyselinu hyaluronovou, výtažek z Aloe, omlazující vitamín E. Maska je i k prodeji na domácí použití.

Pleťová maska pro muže D-TOX

Detoxikační a liftingová

Pleťová maska na bázi aktivního uhlíku s dvojím účinkem:

  1. Detoxikačním – pomáhá snížit poškození pleti, ulehčuje unavené pleti a zároveň dodává čistotu a energii.
  2. Liftingovým – vypínací efekt, zlepšuje ve významné míře tonus a pevnost, zároveň přispívá ke snížení vzniku mimických vrásek

Laserová maska

laser_maska01_280Jedna z nejefektivnějších a v posledních letech velmi frekventovaná procedura. Je příjemná, bezbolestná a její výsledky jsou dlouhodobé.

Efekt : pleť po opakovaných aplikacích vypadá svěží, mizí drobné vrásky, vypínají se i hluboké vrásky a tím se stávají méně viditelné. Celkově se pleť omlazuje a regeneruje.

První výsledky jsou patrné většinou po 5. až 6. aplikaci. Pro dlouhodobé účinky doporučujeme 10 aplikací.

Jak funguje laser maska

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi. Živočišná buňka není schopna, tak jako rostliny, zpracovat denní světlo. Dokáže však velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější při ozařování ran, které se následně velmi dobře a rychle hojí. Laserová energie je kožní tkání absorbována prostřednictvím buněk. V jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede ke zlepšení buněčné výživy a k rychlejšímu dělení buněk.

Doporučuji!